raish
12 بهمن 1401 - 19:52

الگویابی، مهم‌ترین هدف برگزاری اجلاس معاونان دانشجویی است

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: الگویابی، انتقال تجارب و هم‌افزایی فکری از مهم‌ترین اهداف برگزاری نشست معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور است.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان امور دانشجویان هاشم داداش‌پور در آیین افتتاحیه هفتادو یکمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور ضمن تبریک میلاد امام جواد علیه السلام و فرارسیدن دهه فجر، گفت: تقارن مبارک این دو مناسبت باشکوه را با نشست معاونان دانشجویی به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم به برکت میلاد مظهر جود و سخا روزها و ساعات ما مشمول عنایات آن حضرت واقع شود تا بتوانیم از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود در راستای بهبود هرچه بهتر شرایط دانشجویان کشور استفاده کنیم.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه از دوره‌ای که من ریاست سازمان امور دانشجویان را پذیرفتم، این سومین نشستی است که برگزار می‌کنیم، اظهار کرد: اولین نشست به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد، دومین نشست به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی و سومین نشست به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز در حال برگزاری است و هرکدام از این نشست‌ها با کمیسیون‌های تخصصی و با اولویت‌های مورد نیاز برگزار شد و منشا خدمات بهتر و بیشتر به دانشجویان شده است.

وی ادامه داد: دانشگاه شهید چمران اهواز، شاهد حضور ۱۰۷ شهید والامقام همچون شهید چمران و باکری‌ها بوده و امیدوارم این نشست در این دانشگاه به برکت خون‌های گل‌های ۸ سال دفاع مقدس منشا خیر و برکت و رفع مشکلات دانشجویان در عرصه‌های مختلف شود و بتوانیم با عملکردمان در طول دوران مسوولیت حافظ و پاسدار خوبی برای این خون‌های پاک باشیم.

داداش‌پور با بیان اینکه الگوسازی و انتقال تجربه در حوزه‌های گوناگون دانشجویی بسیار مهم و ضروری است، تصریح کرد: برگزاری نشست معاونان دانشجویی با این دیدگاه که سبب بهبود خدمت‌رسانی و شرایط دانشجویان می‌شود، از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: در این گردهمایی که به مدت سه روز برگزار می‌شود، مسائل، اهداف و سیاست‌های حوزه دانشجویی همراه با آخرین تحولات و اقدامات صورت گرفته در این حوزه مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد.
 
محمدعلی زلفی گل وزیر علوم تحقیقات و فناوری؛هاشم داداش‌پور، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و بیش از ۱۲۰ معاون دانشجویی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در آیین افتتاحیه هفتادو یکمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور حضور داشتند. این نشست از روز چهارشنبه ۱۲ بهمن ماه آغاز شده و تا جمعه ۱۴ بهمن ماه به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه دارد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1013650