raish
12 بهمن 1401 - 15:06

دشمنان در مواجهه با ایران تاب مقاومت ندارند/ دشمن از کاه، کوه می‌سازد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ساوه گفت: امروز علیرغم اینکه دشمنان ما هیاهوی زیادی دارند اما در واقعیت دیدیم که این‌ها طبل توخالی است و کشورهای استکبار در مواجهه با ایران تاب مقاومت ندارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ساوه، حجت‌الاسلام مهدی محمدی امروز در آیین گلبانگ انقلاب که همزمان با سراسر کشور در مدرسه دخترانه جهان‌میرزایی ساوه برگزار شد اظهار کرد: امروز علیرغم اینکه دشمنان ما هیاهوی زیادی دارند اما در واقعیت دیدیم که این‌ها طبل توخالی است و کشورهای استکبار در مواجهه با ایران تاب مقاومت ندارند.

وی با بیان اینکه پیروزی حق علیه باطل مصداق آیات شریف قرآن است افزود: هر مقابله‌ای از سوی کفر با جبهه حق محکوم به شکست است؛ طی عمر بابرکت انقلاب اسلامی توطئه‌های زیادی از سوی دشمنان را شاهد بودیم که همگی خنثی شدند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه ساوه بر لزوم شناساندن ابعاد زندگی و افکار امام بین نسل جوان گفت و خاطرنشان کرد: دهه فجر فرصت مغتنمی است تا وقایع و تاریخ انقلاب اسلامی را به مردم خصوصاً نسل جوان امروز بازگو کنیم تا دانش آموزان و جوانان ما با دلاوری و رشادت‌های صورت گرفته بیشتر آشنا شوند.

محمدی با بیان اینکه فضای مجازی تلاش فراوانی را برای وارونه نشان دادن واقعیات به کار گرفته است ادامه داد: متأسفانه بعضاً جوانان تحت تاثیر دروغ‌های فضای مجازی قرار می‌گیرند و با باور کردن دروغ‌های مطرح شده واقعیت را چیز دیگری می‌بینند که این به جامعه ما آسیب میزند.

وی گفت: در حوادث رخ داده اخیر در کشور دیدیم که چگونه دشمن از کاه، کوه می‌ساخت و چقدر بزرگنمایی می‌کرد در حالی که در تشییع پیکر شهدای عزیزمان جمعیت واقعی مردم را نشان ندادند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه ساوه با تأکید بر اینکه امروز ایران به‌عنوان یکی از قدرت‌های منطقه و بلکه جهان شناخته می‌شود گفت: کشوری که روزی کمترین امکانات و تجهیزات دفاعی و جنگی را نداشت امروز به قدرتی تبدیل شده است که موشک‌هایش لرزه بر اندام ابرقدرت‌های دنیا می‌اندازد و این یکی از دستاوردهای مهم انقلاب است.

محمدی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران در زمان خود یک اتفاق جدید برای جهان به شمار می‌رفت گفت: در روزگاری که دنیا به دو بلوک شرق و غرب تقسیم شده بود، امام خمینی (ره) با نظام فکری جدیدی به نام نظام جمهوری اسلامی بر مبنای مردم با دکترین ولایت فقیه این تابو را شکست تا ایران را به الگویی برای مبارزه کشورها با استکبار و ظلم تبدیل کند.

معاون استاندار و فرماندار ساوه نیز در این مراسم با گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم دو عامل مهم بقاء و استحکام انقلاب بوده که امروز توانستیم جشن ۴۴ سالگی آن را جشن بگیریم.

مهدی الیاسی افزود: امروز همه مسئولین و دلسوزان نظام اسلامی وظیفه دارند دستاوردهای انقلاب را خصوصاً به نسل جوان تبیین کنند و اجازه ندهند دشمنان آن‌طور که می‌خواهند با نسل امروز ما کار کنند.

به گفته این مقام مسئول پرداختن به دستاوردهای انقلاب و پیشرفت‌های جمهوری اسلامی در حوزه‌های مختلف باید بیش از پیش می‌بایست در دستور کار قرار بگیرد چراکه یکی از اهداف مهم دشمن در جنگ نرم ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه است.

به گزارش فارس در نخستین روز از دهه مبارک فجر و در پایان مراسم زنگ انقلاب، نمایشگاه کتابی با ۲۰ هزار جلد به همراه آثار خوشنویسی از فرمایشات امام راحل و رهبر معظم انقلاب در فرهنگسرای اداره ارشاد ساوه افتتاح شد.

پایان پیام

منبع: فارس
شناسه خبر: 1012987